אנשים משלמים לנו עבור ייעוץ למערכות הגברה

לא כל מי שזקוק למערכת הגברה חייב להשקיע הון תועפות במערכת יקרה, הדורשת ידע מקצועי ותחזוקה שוטפת. במקרים מסוימים אפשר להסתפק בבידורית או מערכת הגברה ניידת. מערכות סאונד אלו מתאימות לאירועים קטנים שבהם מספר המשתתפים קטן. מערכות אלו הן גם קלות לנשיאה ממקום למקום – כל הציוד מתרכז במארז אחד קומפקטי. במאמר הנוכחי נסקור את המערכות הניידות הקיימות.

אנשים משלמים לנו עבור הייעוץ הזה, כאן אנחנו ניתן לכם את זה חינם…

  • הבידורית מכילה מגבר ורמקול, חיבור USB, נגן DVD, מיקסר, מיקרופונים ומצבר. בזכות המצבר אפשר להפעיל את המערכת באירועי רחוב – הרצאות, מופעים ואמני רחוב.
  • בידורית אישית היא מערכת הגברה ניידת המתחברת לחגורה והיא כוללת מצבר ומיקרופון אלחוטי. מתאימה למדריכי טיולים וכל סוג עבודה שאינה מתבצעת במקום אחד.
  • מערכת הגברה ניידת היא מערכת הכוללת מיקסר שהוא גם הגברה, וכן 2 רמקולים אלחוטיים לבית וסטנד. מערכת ההגברה הניידת מכסה שטח גדול יותר מאשר הבידורית, ולכן היא מיועדת לאירועים בינוניים. הבדל נוסף בין מערכת זו לבידורית הוא שאת מערכת ההגברה צריך לחבר עם כבלים – זה בא בלי מצבר. כמו כן, במערכת זו, כדי שיהיה חיבור לנגן צריך לקנות בנפרד ולחבר.
אנשים משלמים לנו עבור ייעוץ למערכות הגברה
ייעוץ למערכות הגברה חינם

מה חשוב לנו במערכת הגברה ניידת או בבידורית?

בדרך כלל הבידוריות מכילות נגן מובנה המתאים לכל סוגי החיבורים – MP3/DVD/ CDוכן כניסה לחיבור USB. אם אתם צריכים את מערכת ההגברה הניידת ולא יכולים להסתפק בבידורית חשבו אם אתם זקוקים לחיבור של נגן, כלומר מה המאפיין של ההופעות שלכם, מה משמיעים שם וכו'. אם הבידורית כן מתאימה לכם, בחלק מהבידוריות יש אופציה להוסיף שלט וכן מיקרופון אלחוטי מקצועי, זה מומלץ מאוד ויוסיף לכם נוחות רבה וחוויית מוצר מושלמת. להתקנת רמקולים בגינה למשל, הרמקולים המועדפים הם בסביבות ה-8 אינץ'. מומלץ לרכוש בידורית עם ערוצי כניסה רבים ככל האפשר. וכן מיקסר עם לפחות 6 כניסות.

מה חשוב לנו במערכת הגברה
כל מה שחשוב לנו במערכת הגברה ניידת

מה עוד חשוב במערכת הגברה ניידת

מערכת הגברה ניידת סטנדרטית באה כאמור עם שני רמקולים לעסק, עם מיקסר מוגבר, כבלים ומיקרופון. הגודל המועדף של רמקול למערכת הגברה ניידת הוא 10 אינץ', ומגיע עם מיקסר בעל 6 ערוצים לפחות. בדרך כלל זה מספיק לרוב סוגי האירועים בפיזור רגיל. אם כי מומלץ להוסיף מיקרופון אחד או שניים, ולפחות אחד אלחוטי.

מערכת הגברה אישית היא מערכת שמתאימה כאמור, למדריכי טיולים, מרצים ומורים. מערכת הגברה אישית מכילה בדרך כלל מגבר של 10-30 וואט, מיקרופון 'מדונה', נגן MP3 מובנה, חיבור USB, כניסה של מיקרו SD Card וצג דיגיטלי. מה שאפשר להוסיף בבידורית אישית הוא זמן הטענה – ככל שהסוללה חזקה יותר היא מטעינה לזמן רב יותר.

מה עוד חשוב במערכת הגברה ניידת
מה עוד חשוב במערכת הגברה ניידת

כל מה שאתם צריכים בתחום ההגברה

אצלנו בא.א. מערכות תמצאו את כל מה שאתם צריכים בתחום מערכות ההגברה והבידוריות, בהתאמה מלאה לעסקים קטנים וגדולים, למסעדות, לאולמות, בתי קפה ועוד. אנו מוכרים גם מערכות קולנוע ביתיות, מערכות כריזה ומקרנים, רמקול שקוע למקלחת ועוד. יש לנו ניסיון רב בעבודה מול גופים פרטיים ומוסדיים למתן פתרונות הגברה היקפיים וכוללניים. אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לנציג המכירות שלנו במס' 052-7900470 או צרו קשר דרך המשרד: 03-6704440. לקוחות רבים ממליצים על המקצועיות ואיכות העבודה שלנו. בין לקוחותינו – האגודה לבריאות הציבור, החברה לפיתוח הרצליה, אחוזת מרגו – מסעדה, הרשות העירונית לספורט של עיריית אשדוד, תיאטרון הצפון, משרד הביטחון ועוד ועוד.

כל מה שאתם צריכים בתחום ההגברה
אצלנו תמצאו כל מה שאתם צריכים בתחום ההגברה
Rate this post

קבל עוד היום הצעת מחיר למערכת מקצועית:

מערכות הגברה לעסקים

מערכות הגברה לבית הפרטי

קולנוע ביתי מקצועי

מערכות מולטימדיה לעסקים

סגור

כבר ראית ושמעת הכל...?

מגיעה לך מאתנו שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון מולטימדיה בול בשבילך!

Open chat
שלום וברכה,
אני אלי, הבעלים של א.א. מערכות. אני כאן לעזור..