וידאו קונפרנס בבית משפט

מה המטרה של הכנסת מערכת וידאו קונפרנס לבית משפט? ומה זה בכלל וידאו קונפרנס בבית משפט? לאיזה צורך מכניסים מערכת וידאו קונפרנס בבתי משפט בעולם? איך מכניסים וידאו קונפרנס לבתי משפט?  במאמר הנוכחי תקראו על כל הקשור לוידאו קונפרנס בית משפט.

הכול על וידאו קונפרנס בבית משפט

וידאו קונפרנס משמש למגוון תפקידים, להפעלת שידור חי, לפעילויות שונות בכנסים ואירועים ועוד. שירותי וידאו קונפרנס בבית משפט הם מקובלים בעולם הן לצורך מתן עדות באמצעות הצגת וידאו קונפרנס בבית משפט והן במקרים מסוימים לצורך ניהול הליכים אזרחיים בהסכמת הנתבע. אחד השיקולים להתרת הכנסת המערכת לבית המשפט הוא מכיוון שמערכת וידאו קונפרנס מחירו יותר נמוך מהעלות להבאת אסיר לבית משפט. כדי להעניק שירותי וידאו קונפרנס בבית משפט יש צורך בידע וניסיון להפעלת ציוד הסרטה, וידאו ושידורים חיים. וידאו קונפרנס בתחום המשפטי יכול לשמש גם לתמלול של פרוטוקול בדיון משפטי, לתיעוד של צוואות ועוד. מערכת וידאו קונפרנס יכולה להתחבר לטאבלט, למחשב נייח ונייד ולסמארטפון. צוות של וידאו קונפרנס שנכנס לבית המשפט מקבל אישור כניסה מיוחד. הצוות מגיע עם מצלמות, מסך פלזמה, מיקרופונים ומיקסר סאונד, רמקולים איכותיים ומערכת שיתוף מסמכים. לאחר הדיון ניתן להוציא הקלטה ברורה ואיכותית של מהלך הדיון.

וידאו קונפרנס בבית משפט
אצלנו מזמינים וידאו קונפרנס המוכר בבית משפט

מה זה בכלל וידאו קונפרנס לבית משפט ומה זה וידאו קונפרנס?

וידאו קונפרנס או בעברית היוועדות חזותית מאפשרת לקיים פגישה בין אנשים הנמצאים פיזית במקומות מרוחקים על פני כדור הארץ. המערכת מאפשרת לכל הנוכחים לראות את כל שאר המשתתפים ואף לנהל איתם שיחה בשידור חי. וידאו קונפרנס לבית משפט משמש במדינות רבות ברחבי העולם וגם בישראל לשימושים שונים שבחלקם לא ניתן להביא את האדם פיזית כגון עדים שאינם יכולים להגיע להעיד בבית המשפט. יש מדינות בהם אף ניתן לנהל משפט באמצעות הכנסת מערכת וידאו קונפרנס לבית משפט בסיטואציות מסוימות כגון כאשר הנתבע יושב בכלא ובכדי לחסוך בעלויות של הבאת האסיר לבית המשפט, המצריך רכב מאובטח, צוות אבטחה ועוד, ואילו ניהול המשפט מצריך רק מערכת וידאו ציוד לחדרי ישיבות לבית המשפט ולבית המאסר של הנתבע.

וידאו קונפרנס לבית משפט
וידאו קונפרנס לבית משפט

למה עוד משמש וידאו קונפרנס בבתי משפט

אנו מספקים שירות של וידאו קונפרנס בבתי משפט לשימושים שונים, להקלטות דיגיטליות, להקלטת בוררים, להקלטת תהליך שימוע, להקלטות בתנאי שטח – ברחוב, במסעדה וכדומה, להקלטות שיחות טלפון באמצעות מערכת לניהול שיחות ועידה בוידאו קונפרנס משוכללת ובעלת טכנולוגיה לסינון רעשים. וידאו קונפרנס בבתי משפט בארץ ובעולם משמשות בעיקר לשם גביית עדות, אך גם לצרכים נוספים כגון לניהול דיונים של הארכת מעצר טרם הגשת כתב אישום המצריכה פריסה של ציוד מתקדם של וידאו קונפרנס בבתי משפט, פריסה יעילה של מיקרופונים לכל המשתתפים, ציוד הקלטה משוכלל וחיבור מספר רב של מכשירים למשתמשי קצה במקומות שונים תוך חיבור לרשת מאובטחת בין המשתמשים. כאמור אנו מספקים שירותי וידאו קונפרנס איכותיים עם ליווי מקצועי לפני ולאורך כל זמן השירות הנדרש.

וידאו קונפרנס בבתי משפט
אנו מספקים שירותי וידאו קונפרנס בבתי משפט בכל הארץ

איך מועיל וידאו קונפרנס לבתי משפט

מערכת איכותית של וידאו קונפרנס לבתי משפט מהווה חיסכון בעלויות, מייעלת את התקשורת בין גורמים מרוחקים. מערכת וידאו קונפרנס לבתי משפט חדשנית משפרת את הנגישות ואת הגמישות של התקשורת בין גורמים הקשורים לדיון המשפטי. וידאו קונפרנס לבתי משפט מאפשרת השתתפות של משתתפים רבים, המערכת מתאימה אף להשתתפות של 20 משתתפים ויותר. המערכת מבוססת על מחשוב ענן, היא מכילה מערכות סאונד משוכללות ויכולה לקלוט דיבור ממרחק של עד 6 מטר, ברדיוס של 360 מעלות.

וידאו קונפרנס לבתי משפט
אנו מספקים שירותי וידאו קונפרנס מועילים ואיכותיים לבתי משפט

וידאו קונפרנס בית משפט לפני, במהלך ואחרי הקורונה

בתקופת הקורונה וידאו קונפרנס בית משפט הפך לשכיח יותר. בתחילת עידן הקורונה נדחו כל הדיונים בבית המשפט מלבד דיונים דחופים שלא סבלו דיחויים. בהמשך העבירו את הדיונים לווידאו קונפרנס בתי משפט בארץ ובעולם החלו להשתמש במערכת זו בשכיחות רבה יותר. עד לתקופת הקורונה נדרשה סיבה מספיק טובה להכנסת וידאו קונפרנס לבית המשפט, כגון עד שאינו יכול להגיע לבית המשפט בשל סיבה בריאותית או ביטחונית. כעת באה מערכת וידאו קונפרנס בתי משפט לסייע בצורך שנוצר בשל הקורונה, עורכי דין המתנגדים לעניין מקווים שלאחר הקורונה המצב יחזור לקדמותו. לכל מקרה ולכל מצב תוכלו להזמין אצלנו מערכת וידאו קונפרנס איכותית.

וידאו קונפרנס בית משפט
כשצריך לשמור מרחק אנו קרובים אליכם

 

Rate this post

קבל עוד היום הצעת מחיר למערכת מקצועית:

מערכות הגברה לעסקים

מערכות הגברה לבית הפרטי

קולנוע ביתי מקצועי

מערכות מולטימדיה לעסקים

סגור
Open chat
שלום וברכה,
אני אלי, הבעלים של א.א. מערכות. אני כאן לעזור..