רמקולים שקועים

מערכות הגברה מקצועיות
מערכות הגברה

מערכת הגברה מקצועית

מערכת הגברה מקצועית שתספק את צרכי בית העסק ותיתן מענה מבחינת ווליום, מינונים, נוחות השימוש, ונועם הסאונד לאוזן הלקוח. חברתינו מתמחה בכרקטריסטיקה וייזום מערכות הגברה

מוזיקה לחנות
מוזיקה לעסקים

מוזיקה לחנויות

מוזיקה לחנויות היא אחד הגורמים המשפעים ביותר על חווית הקונה. איכות הסאונד ורמת נעם הצליל באוזן תשפיע על רצון הלקוח להישאר או ללכת כמו גם

מוזיקה אולמות
מוזיקה לעסקים

מוזיקה לאולמות

מוזיקה לאולמות היא אחד הדברים החשובים להצלחת מקום אירועים שכזה אם לא הדבר המרכזי ביותר. איכות הסאונד נועם הצליל והשפעת פיזור נכון ואיכות של רמקולים

מוזיקה למסעדה
מוזיקה לעסקים

מוזיקה למסעדות

מוזיקה למסעדות משפיעה על הדרך בה הסועדים יראו את אמת המסעדה וירגישו אותה. מחקרים הראו לא פעם כי איכות הסאונד משפיעה בראשנו על איכות חווית

מוזיקה בתי קפה
מוזיקה לעסקים

מוזיקה לבתי קפה

מוזיקה / מוסיקה לבתי קפה כשניגשים לנושא מוזיקה בבתי קפה יש לשים לב לכמה נקודות. איך יהיה פיזור הרמקולים אסתטי ומתאים לבית הקפה שלך. מה

רמקולים שקועים מהחברות המובילות בעולם!!!

חברת אומגה האודיו

רמקולים שקועים מכל הסוגים והגדלים ברמה ובאיכות שאינה מתפשרת בכלל, המחירים הינם אטרקטיבים במיוחד ומספקים תמורה הוגנת ומשתלמת מאד.

חברת ספאקר כראפט

חברה אמריקאית המספקת סדרות של עשרות סוגי רמקולים שקועים באיכות גבוהה במיוחד, החברה מספקת גם מתן פתרונות טכנולוגיות מתקדמות במיוחד.

חברת JBL

חברת זו הינה חברה שמתעסקת באופן גורף בכל סוגי מערכות הסאונד וההגברה, כמובן שחברה זו נחשבת לחברה טובה ומוצריה עושים כבוד בכל מקום. כמובן שגם סדרת הרמקולים השקועים שלהם עושה עבודה מעולה ומנפיקה איכות טובה לכל מטרה.

חברת קליפש

הינה מהחברות המובילות בעולם בכל התחום של מערכות סאונד וסראונד ביתיות, ישנם מספר סדרות של רמקולים של החברה והם נחשבים למותג בינלאומי שמספק איכות מטורפת עבור כלל מוצריהם.

חברת בוס

חברה זו נחשבת וידועה כחברה הטובה בעולם, ואכן אין ספק שבאמת מדובר במוצרי פרימיום גם למקצועניים. לחברה ישנם מספר דגמים של רמקולים שקועים ברמה גבוהה במיוחד כפי שרק חברת BOSE יודעת לייצר.

חברת פולק האודיו

חברה זו מתמחה במערכות סאונד איכותיות לתחום הביתי והעסקי, ולהם ישנם מספר סדרות של רמקולים שקועים איכותיים במיוחד עם דגש עיצובי ומודרני חברה מומלצת מאד גם בגלל שהמחירים הינם אטרקטיביים למדי.

רמקולים שקועים בצבעים מיוחדים

חברתינו היחידה בארץ המתקינה רמקולים שקועים בכל הצבעים ברמת גימור גבוהה במיוחד.. ההזמנה נעשית בדיוק לפי מספר צבע טמבור/נירלט..

כל המידע אודות רמקולים שקועים!

הרמקולים השקועים הינו עולם רחב מאד וישנם סוגים ודגמים רבים מאד.. כמובן שההבדלים אינם רק במחיר אלא הרבה לפני המחיר יש גם את האיכות שהיא המרכיב העיקרי בתחום זה של הרמקולים השקועים ובאופן כללי בכל התחום של מערכות סאונד ואודיו.

ראשית צריך לדעת שעניין של סאונד איכותי הוא אינו רק למבינים אלא הוא עניין עבור כל אחד ואחד, כי לעיתים קרובות מערכות שמע פשוטות גם לאדם שהוא איננו מבין זה יכול להציק באוזן ולעיתים גם מעבר לכך, ולכן החשיבות במערכת שמע איכותית היא מומלצת לכולם. רק שאין ספק שצריך להבדיל גם ברמת האיכות, וזאת משום שישנם רמקולים שקועים של חברות מסוימות שהם בהחלט חברות סופר מקצועיות והרמקולים שלהם הם בהחלט איכותיים ובעקבות זאת גם המחירים שלהם יקרים ולפעמים מאד מאד, ולכן מי שהוא לא מקצועי מאד לא יהיה לו שום הבדל והרבה פעמים ההשקעה יכולה להיות מיותרת, ולכן אנחנו בחברת א.א מערכות יודעים להתאים לכל לקוח את מה שהוא צריך באמת ואת המוצר שיספק ויגרום  לו הכי הרבה הנאה בלי להוציא כסף מיותר עבור מותג.

ברמקולים השקועים ישנם מספר סוגים וסגנונות, ישנם רמקולים שקועים עגולים, וכן רמקולים שקועים מלבנים, רמקולים שקועים מרובעים ועוד, וכמובן שגם בהם ישנם מספר גדלים לרמקולים השקועים. גודל הרמקול נמדד לפי מידות אינ'צ, ולכן המידות של הרמקולים יהיו בדרך כלל בין 4" ל 8", הגודל של הרמקול הוא בעצם הגודל של האלמנט/וופר של הרמקול שהוא בעצם אחראי על התדרים הנמוכים שהרמקול מוציא, במילים פשוטות BASS, כלומר ככל שהאלמנט של הרמקול השקוע יהיה גדול יותר הרמקול ישמיע יותר באסים, ולכן במידה ובמקום שבו אתם מעונינים להתקין את הרמקולים השקועים אין לכם מספיק מקום  בגבס לצורך רמקול גדול יותר תמיד תוכלו להוסיף סאב וופר אקטיבי רצפתי לצורך תוספת משמעותית לסאונד עשיר ואיכותי.

התאמת הרמקולים השקועים בבית!

ראשית צריך לחלק בין סוגי הרמקולים השקועים, יש את העגולים ויש את המלבנים, כמובן שהרמקולים השקועים העגולים הינם ייעודיים להתקנת קבע התקרה וזאת משום שכך הרמקול תוכנן שהטוויטר שלו הוא באמצע, ובכך כאשר הוא בתקרה הוא מפזר את הסאונד מהאלמנט/וופר וכן מהטוויטר בצורה שווה ואחידה כלפי מטה, ולכן זה יהיה פחות נכון להתקין רמקול שקוע בקיר. לאומת זאת הרמקול השקוע המלבן בנוי בצורה כזו שהחלק התחתון של הרמקול הוא האלמנט/וופר והחלק העליון של הרמקול זה הטוויטר, ולכן בקיר יהיה נכון יותר להתקין רמקול שקוע בצורה מלבנית.

חשוב לדעת שגם רמקולים שקועים מלבנים ניתן להתקין בתקרה במיוחד כאשר מתקינים שתי רמקולים שקועים בצידי החדר ובכך ניתן יהיה לכוון שהטוויטרים יהיו לאמצע.

כאשר מעונינים שיהיו רמקולים שקועים בקיר או בתקרה צריך לתכנן זאת מראש ולהכין את התשתיות הנדרשות לזה שכן לא מעט פעמים נתקלנו בלקוחות שרצו שנתקין להם מערכת סראונד בסלון הכוללת רמקולים שקועים, והדבר לא יתאפשר מכמה סיבות, לעיתים משום שלא היה מספיק גובה בגבס, ולפעמים משום שלא הכינו תשתיות כמו שצריך ועוד מגוון רחב של כשלים שלא שמכיוון שזה לא היה בתכנון יהיה מאד קשה להוציא את זה לפועל, ולכן כבר בשלבי התכנון המוקדמים צריך  לקחת את זה בחשבון ולהתייעץ עם חברה שמומחית בתחום שידעו להכין ולתת לכם תוכנית מפורטת כולל מיקומים נכונים של הרמקולים השקועים בגדלים המתאימים לחלל ולצורך שבו אתם מעונינים.

הרמקולים השקועים הינם רמקולים דקורטיבים המוסיפים נראות מודרנית ועכשווית לבית, ולכן חברתינו בשיתוף פעולה מלא מול המעצבי פנים אנו מציעים ונותנים מגוון רחב מאד של אפשרויות של רמקולים שקועים כולל רמקולים בצבעים מסוימים המותאמים בדיוק רב לחדר שבו הם נמצאים, כמו לדוגמא בלא מעט מקומות חברתינו ביצעה התקנות מורכבות של רמקולים שקועים על קירות שחורים ולכן גם את הרמקולים צבענו לאותו צבע המדויק (לפי מספרו טמבור/נירלט) כמו כן ניתן לצבוע בכל סוגי הצבעים באופן כזה שהרמקולים השקועים ישתלבו בצורה יפה ומדויקת ,וכמובן שזה נותן נראות הרבה יותר יפה וחדשנית, ולכן כאשר באים לעצב את הבית חשוב ומומלץ מאד להתייעץ עם חברה מקצועית בתחום שתוכל להציע ולתת את הפתרונות הנכונים והמעוצבים הן בנראות והן באיכות.


קבע פגישת יעוץ!

דירוג
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

השארת פרטים לקבלת שירות

סגירת תפריט
Call Now Button
שלום וברכה,
אני אלי, הבעלים של א.א. מערכות. אני כאן לעזור..
Powered by
סגור
צור קשר
close slider

לבירורים והצעות מחיר פנו אלינו עוד היום!!

משרד: 02-6630366 אלי: 052-7900470

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email