רסיברים

הזמינו רסיברים

+

קבלו יעוץ חינם!

א.א מערכות
רסיברים
הדרכה מערכת מולטימדיה לחדרי הדרכה
מערכות מולטימדיה

מערכות מולטימדיה לחדרי הדרכה

מערכות מולטימדיה לחדרי הדרכה בהתאם לצורך השימוש. יכולת התאמת מערכות מולטימדיה בחדרי הדרכה עם אקוסטיקה שונה כמו גם שימת לב לפיזור נכון וסאונד ברור וחד.

חנות בגדים
התקנות

רמקולים אלחוטיים לחנויות

רמקולים אלחוטיים לחנויות יספקו גישה נוחה לאפשרויות עיצוב כמו גם לפיזור נכון של רמקולים. ניתן למצוא רמקולים אלחוטיים לחנויות מחיר נמוך או גבוה. הבדלי המחיר

רמקולים לספא
רמקולים

רמקולים לספא מחיר

רמקולים לספא מחיר ומידע בנושא סוגים ואפשרויות רישות הן מבחינת עיצוב והן מבחינת עוצמת שמע ופתרונות אקוסטיקה. מערכת רמקולים לספא מספקת חווית אירוח ברמה גבוהה

רמקולים לבריכת שחייה
רמקולים

רמקולים לבריכה

רמקולים לבריכה דורשים הערכות שונה מרמקולים פנימיים. יש לשים לב כי מדובר על רמקולים מוגני מים אך גם רמקולים המותאמים לשטח חיצוני לעתים תחת גשם,

רמקולים חיצוניים מוגני מים
רמקולים

רמקולים מוגני מים

אנחנו עומדים בראש חברת מערכות רמקולים מוגני מים הנחשבת כטובה ביותר בתחום. העסק שלנו נותן שרות מצוין ומענה לכל מה שנדרש בתחום זה. כמו כן

הזמינו רסיברים

+

קבלו יעוץ חינם!

א.א מערכות
רסיברים

רסיברים איכותיים לקולנוע ביתי!!!

חברת פיונייר

חברה זו הינה מהחברות המובילות בתחום של הרסיברים למערכות סראונד וקולנוע ביתי. החברה מציעה מגוון פתרונות לשליטה חכמה מתקדמת כגון DLNA WIFI ועוד.. לחברה מספר רב של דגמים החל מהפשוטים ביותר עד הרמות הגבוהות ביותר.

חברת מרנ'ץ

חברת מרנ'ץ מוכרת בעולם בתור חברה ברמה גבוהה מאד המייצרת בעיקר מגברים ורסיברים לקולנוע ביתי, אין ספק שמוצריה של החברה הינם מוצרים ברמה גבוהה במיוחד. החברה משמתמשת גם בטכנולוגיות של חברת HEOS בכדי לאפשר שליטה דיגיטלית בחלק ממוצריה.

חברת דנון

חברת דנון נחשבת לחברה המובילה בתחום של המגברים לקולנוע ביתי, והחברה מספקת מגוון רחב מאד לש דגמים בסיסיים בינוניים ומקצועיים ביותר. חברת הבת של דנון זו חברת HEOS וזו בעצם החברה שמספקת את כל אפשרויות השליטה הדיגטיליות במערכת הסאונד של חברת דנון וזו פועלת בעיקר על ידי אפליקציה ומאפשרת אפשרויות רבות ונרחבות.

חברת ימהה

חברת ימהה הינה חברה מקצועית גם בתחום זה, והחברה מייצרת מוצרים באיכויות גבוהות כנאה לחברה, הרסיברים של חברת ימהה הינם מומלצים מאד ומספקים איכויות שמע ברמה גבוהה במיוחד.

מתלבט איזה רסיבר לרכוש? מה הכי מתאים לך?

כל המידע עבור התאמת רסיבר לקולנוע ביתי

למה משמש הרסיבר?

תפקידו העיקרי של הרסיבר הינו לשמש כמגבר כח עבור מערכת הרמקולים שכן בלעדיו הרמקולים לא ישמיעו סאונד, כלומר כל הרמקולים כגון רמקולים שקועים, רמקולים סטליטיים ועוד, בכדי שהרמקולים יעבדו הם צריכים לקבל כח ממגבר וזה בעצם התפקיד העיקרי של הרסיבר ולכן בלעדי רסיבר לא ניתן יהיה לשמוע ברמקולים.

בשנים האחרונות ועם ההתקדמות והתפתחות הטכנולוגיות בעולם הרסיבר החל לשמש גם מקור להעברת תמונה למסכי הטלויזיה ועוד וזו בעזרת סוגי החיבורים השונים המעבירים וידיאו כגון חיבור RCA  וכיום משתמשים בעיקר עם חיבור HDMI, שכן כבל HDMI מעביר את התמונה גם בפורמטים האיכותיים ביותר כולל K4.

איזה רסיבר מתאים לי?

שאלה זו מעסיקה רבים מכל אלו שמעונינים לרכוש רסיבר לצורך מסוים ולכן אנסה כאן להפשיט את הדברים ברמה כזו שהמידע הזה יכוון את הקורא באמת למוצר שהוא צריך ויספק אותו.

אם כן רוב אלו המעונינים ברכישת רסיבר הינו לצורך הפעלה של מערכת קולנוע ביתית, ומכיוון שמערכת קולנוע ביתית סטנדרטית הינה כוללת 5 רמקולים לכן המוצר שיתאים עבורם הינו רסיבר  5.1 שזה אומר 5 רמקולים, 2 רמקולים קדמיים, 2 רמקולים אחוריים, ו1 רמקול מרכזי (סנטר). כמובן שישנם איכויות וסוגים שונים אבל לשימוש סטנדטי כל רסיבר שהינו 5.1 יכול להתאים למטרה זו. רק חשוב מאד לבדוק האם הרסיבר תומך בפורמטים החדשים כגון FHD  K4 HDR  וכו' שכן במידה והרסיבר לא תומך בהם יתכנו בעיות כבר עכשיו ובטח שגם בעתיד מבחינת זה שהרסיבר לא ישדר קבצים שהוא אינו תומך בהם.

לאומת זאת מי שמעוניין ברכישת רסיבר לצורך מערכת קולנוע ביתי אבל לא רק, לדוגמא אם יש לו חצר/גינה/מרפסת שהוא מעוניין שיהיה שם גם רמקולים והוא מעוניין שהרמקולים הללו ישלטו דרך הרסיבר משום שיש זמינים שהוא לא מעוניין שיתנגן מוזיקה בחצר, אזי צריך לברר עבור רסיבר אשר יכלול בתוכו 2 ZONE  כלומר 2 איזורים נפרדים ובכך תמיד הוא יוכל לבחור באיזה איזור תושמע מוזיקה. הרסיברים הללו נקראים רסיבר 7.2 שהם בעצם מאפשרים לחבר עוד זוג רמקולים ולשלוט עליהם. וכך זה הולך ומתקדם יש גם רסיברים הכוללים שלושה איזורים ועוד.

מה שחשוב מאד זה לבדוק בכל רסיבר כזה איך השליטה על האיזורים נעשית, שכן ישנם רסיברים שאינם מאפשרים שליטה מלאה כאשר החיבור הוא דיגיטלי כגון חיבור על ידי HDMI   או כאשר החיבור עלי ידי כבל אופטי אלא רק כאשר החיבור הוא אנלוגי לגמרי רק אז תתאפשר שליטה קלה ופשוטה על האיזורים, ולכן זה חשוב מאד לבדוק את זה מעשי על ידי איש מקצוע או בחברה מקצועית שכן הדגמים הינם מבלבלים מאד ובכך ניתן למנוע אכזבה עתידית.

כמובן שכיום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן להשיג רסיברים הנשלטים מתוך אפליקציה נוחה ופשוטה מאד ובכך מתאפשרת גם שליטה על האיזורי השמעה  דרך האפליקציה , כמובן שהרסיברים הללו הינם רסיברים יקרים משמעותית יותר אבל אין ספק שהינם מביאים פתרון קל חדשני ומודרני לצורכי שימוש נוחים במיוחד.

איזה תכונות חשובות שיהיו קיימות בריסיבר?

כפי שכבר הסברתי כיום הרסיבר משמש גם כמקור לתמונה ולכן הדבר הכי חשוב זה לבדוק שהרסיבר מקבל INPUT HDMI  וגם שיש לו OUTPUT HDMI  אמנם כיום כמעט ואין כאלו רסיברים אבל עדיין ניתן להשיג אותם או במחירים זולים או מי שקונה יד שניה.

דבר נוסף ושימושי מאד זה אפשרות התחברות בבלוטוס לרסיבר ובכך תוכלו להתחבר בקלות דרך הסמארטפון או הטאבלט שלכם לצורכי השמעה של מוזיקה למערכת הביתית.

כמובן שבכל רסיבר יש את האפשרות הרגילה והקבועה של חיבור כבל AUX  לצורכי השמעה מסמארטפון טאבלט או מחשב.

לסיכום: ישנם סוגים רבים של רסיברים באיכויות עוצמות ואפשרויות שונות ומגוונות, ולכן מומלץ מאד להתייעץ עם איש מקצועי בתחום שיוכל לכוון למוצר הנכון והמתאים ביותר.

אנחנו בחברת א.א. מערכות מתמחים במתן פתרונות מקצועיים למערכות שמע מתקדמות, ולכן אם אתם מעונינים במערכת שמע איכותית לבית במיוחד כאשר מדובר במערכות איזוריות כגון לסלון מטבח, קומות חדרי שינה , חצר/גינה ועוד שיפנה אלינו אנחנו ניתן את המוצר הטוב ביותר במקצועיות ובאיכות שאינה מתפשרת!

דירוג
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

השארת פרטים לקבלת שירות

סגירת תפריט
Call Now Button
שלום וברכה,
אני אלי, הבעלים של א.א. מערכות. אני כאן לעזור..
Powered by
סגור
צור קשר
close slider

לבירורים והצעות מחיר פנו אלינו עוד היום!!

משרד: 02-6630366 אלי: 052-7900470

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email