3 מיתוסים על מערכות שמע

מי שרוצה חוויה מושלמת מסרט או ממוזיקה איכותית חייב לשמוע כל צליל באיכות המדויקת. מעבר להתקנה איכותית של מסך הקרנה קבוע, גם לאיכות הסאונד יש השפעה לא מבוטלת על ההנאה שלנו מסרט. בואו תראו איך אתם יכולים לחוות את הסרט או המוזיקה באופן מושלם אם רק תרשו לעצמכם להשתחרר מהמיתוסים שעוצרים אתכם.

3 מיתוסים על מערכות שמע שמונעים מכם הנאה מושלמת מסרט או ממוזיקה

יותר ויותר חובבי מוסיקה רוכשים כיום מערכות שמע יקרה, אך לבסוף מתאכזבים מהאיכות הירודה או מחוסר ההתאמה של המערכת לצרכיהם. נשמע מוכר? האם גם אתם רכשתם מערכת סאונד לבית ולא הייתם מרוצים מהתוצאות?

מיתוסים על מערכת שמע
ניפוץ מיתוסים על מערכות שמע

על 3 מיתוסים מושרשים עמוק של חובבי מוזיקה – במאמר שלפניכם.

מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

המיתוס הראשון הוא שככל שיש יותר רמקולים, הצליל יהיה יותר ברור. האמת היא שהאיכות של הצליל לא מושגת על ידי מספר הרמקולים. אם הרמקולים הם באיכות בינונית ומטה, אז האפקט יהיה אפילו הפוך: רעשים וצפצופים ישבשו את המערכת המורכבת הזו של הרמקולים. לעתים קרובות, סאב וופר איכותי ומגבר של 4 ערוצים יכולים לעשות את העבודה היטב ולהוציא צלילים ברורים ואיכותיים.

המיתוס השני אומר שכל הרכיבים של מערכת השמע חייבים להיות מחברה אחת. זה די פשוט להבין את ההיגיון שעל בסיסו נבנה המיתוס. אבל האמת היא שיש חברות המייצרות חלק אחד טוב יותר ואילו שאר רכיבי המערכת שלהם הם חלשים יותר משל חברות אחרות. יכול להיות שהחברה טובה ברכיבים הקשורים לאקוסטיקה למשל, אבל בשאר רכיבי המערכת היא פחות מתמחה, ולהיפך. אם המוכר הגון הוא יציג ללקוח שילוב מנצח של החלקים האיכותיים ביותר, לפי התקציב של הלקוח.

המיתוס השלישי הוא שכיום שכמעט לכל מחשב ולכל סמארטפון יש רמקול מובנה אין צורך להשקיע במערכת שמע מקצועית. האמת היא שכשתנסו מערכת שמע מקצועית תראו עד כמה טעיתם…

לסיכומו של דבר

יותר ויותר חובבי מוסיקה רוכשים כיום מערכות שמע יקרה, אך לבסוף מתאכזבים מהאיכות הירודה או מחוסר ההתאמה של המערכת לצרכיהם. כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, כדי שהמערכת תשביע את רצונכם, חשוב לרכוש מערכת שמע איכותית ולשלב בין החלקים האיכותיים ביותר של כל חברה. היה מובן? עכשיו הגיע תורכם: הצגנו בפניכם 3 מיתוסים של חובבי מוסיקה שמאוכזבים ממערת השמע שלהם. עכשיו הבמה כולה שלכם.

הצעד הבא שלכם לרכישת מערכת סאונד לעסק או לבית הוא, להתייעץ עם אנשים שמבינים במערכות שמע. אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים. רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית לרכישת מערכות שמע ומערכות מולטימדיה או לגבי רמקולים למקלחת ורמקולים לגינה נגד מים? התייעצו אתנו.

Rate this post

קבל עוד היום הצעת מחיר למערכת מקצועית:

מערכות הגברה לעסקים

מערכות הגברה לבית הפרטי

קולנוע ביתי מקצועי

מערכות מולטימדיה לעסקים

סגור

כבר ראית ושמעת הכל...?

מגיעה לך מאתנו שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון מולטימדיה בול בשבילך!

Open chat
שלום וברכה,
אני אלי, הבעלים של א.א. מערכות. אני כאן לעזור..