מערכת הגברה מולטימידיה ותאורה באולם משמר השבעה

רמקולים לעסק
הפרויקטים שלנו

התקנת מערכת שמע וסאונד למכון יופי manicure

התקנת מערכת סאונד ושמע לעסק מערכת סאונד מקצועית ואיכותית לעסק, המערכת מחולקת ל4 איזורים נשלטים עם כיווני עוצמה ווליום לכל איזור.. המערכת כוללת: רמקולים שקועים

התקנת מערכת הגברה ותאורה
הפרויקטים שלנו

התקנת מערכת הגברה תאורה ומולטימדיה

התקנת מערכת הגברה תאורה ומולטימדיה באולם מתנס בפרויקט הזה הותקנה מערכת הגברה איכותית כולל מקרן ומסך חשמלי נסתר, כמו כן הותקנו פנסי PAR LED לשטיפה

הפרויקטים שלנו

התקנת מקרן וקולנוע ביתי בסלון

התקנת מערכת קולנוע ביתית מקצועית כולל מקרן התקנת מקרן HOME CINEMA בסלון הביתי כולל מערכת סראונד מקצועית הכוללת מקרן חברת BENQ מסך חשמלי נסתר רמקולים

הפרויקטים שלנו

התקנת מקרן וידיאו במסעדה

התקנת מקרן מקצועי במסעדה מסעדת סמדר בירושלים פנו אלינו עם חלום שתהיה הקרנה קבועה במסעדה במסגרת של תמונה בגודל 60 על 80 ס"מ.. כמובן שלאחר

מערכת הגברה מולטימידיה ותאורה באולם

גם בישוב משמר השבעה בחרו בא.א מערכות להתקין עבורם מערכת מקצועית איכותית הכוללת אינטגרציה ברורה ונכונה עבור השימוש בו זמנית בכלל מערכת ההגברה הקרנה ותאורה.

באולם זה הותקנה על ידינו מערכת הגברה ומולטימידה ל2 חלקי האולם כאשר 2 המערכות יוכלות לפעול במקביל וכמובן ששתיהם יכולות לפעול יחד מהמערכת המרכזית של האולם!

מערכת ההגברה כוללת רמקולים מוגברים של חברת TURBO SOUND מסדרת ה IQ כולל סאב אקטיבי של חברת TLA.

המטרה היתה להנגיש את השימוש במערכות לכולם גם לאלה שאינם אנשי סאונד והגברה.

כמו כן באולם הותקנו מקרנים מקצועיים של חברת EPSON כאשר בחלק המרכזי של האולם מותקן מסך הקרנה מקצועי ברוחב 4 מטר ובחלק השני מסך הקרנה חשמלי ברוחב 3 מטר.

כמו כן התקנו באולם פנסי תאורה מקצועיים לתאורת הבמה והרחבה כולל פנסי ספוט מקצועיים ממונעים המאפשרים עיצובים בקירות אפקטים ברחבה ועוד.. המערכת נשלטת אלחוטית על ידי מחשב בתוכנת MARTIN.

בבמה הותקנו קופסאות במה מקצועיות הן לחיבור המקרנים והן לחיבור מיקרופונים ושאר החיבורים הרלוונטים להופעות ופרזנטציות מקצועיות.

בפודיום הותקן מיקרופון קונדנסר נואמים מקצועי של חברת AUDIO TECHNICA כולל שאר החיבורים הרלוונטים עבור המרצה. וכן סט מיקרופון מקצועי של חברת MIPRO.

התקנת תאורה לאולם

 

 

מערכת הגברה מולטימידיה ותאורה באולם משמר השבעה
5 (100%) 17 דירוגים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

השארת פרטים לקבלת שירות

סגירת תפריט
Call Now Button
שלום וברכה,
אני אלי, הבעלים של א.א. מערכות. אני כאן לעזור..
Powered by
סגור
צור קשר
close slider

לבירורים והצעות מחיר פנו אלינו עוד היום!!

משרד: 02-6630366 אלי: 052-7900470

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email