על מה לשים דגש כשבוחרים רמקולים סטריאו או רמקולים סטריאו בלוטוס, והאם מערכות סאונד עם רמקולים סטריאו יד 2 הם מומלצים? (תופתעו לשמוע שיש מקרים שאנו דווקא כן ממליצים על יד שנייה). כדי לעשות סדר בראש קראו את המאמר הבא. לא תתחרטו, באחריות!

מה תחרות ריצה יכולה לחדש לכם על רמקולים סטריאו

בשנת 1938 נערכה תחרות ריצת 100 מטר לרגל חנוכת האצטדיון האולימפי של הלסינקי, מי שזכה היה אברהם טוקזייר אך הציבו אותו במקום הרביעי עקב טעות בזיהוי בתמונה (יש אומרים במכוון עקב היותו יהודי). מה כל זה קשור לרמקולים סטריאו? כי גם ברמקולים אם לא קונים משהו איכותי אפשר לשמוע דברים שונים ממה שמושמע באמת. אז מה חשוב לדעת כשבוחרים רמקולים סטריאו? צריך לקחת בחשבון את איכות הסאונד והצלילים המופקים מהם אך גם לחשוב על השתלבות בעיצוב, לא תקנו למשל רמקולים מוגברים לסטודיו כשיש לכם סלון סטנדרטי, הרמקולים חשופים לעיני האורחים והמבקרים והם משמשים גם כרהיט נאה אם עושים את הבחירה הנכונה.

רמקולים סטריאו
רמקולים סטריאו

רמקולים סטריאו בלוטוס

וכאילו לא היה די במבחר הקיים, נכנסו לאחרונה לתוך השוק והרועש של הרמקולים גם רמקולים סטריאו בלוטוס, ולמי ששואל – רמקולים סטריאו בלוטוס הם רמקולים עם אפשרות חיבור מרחוק באמצעות חיבור בלוטוס המוכר מתחום הטלפונים הסלולריים. אנו ננסה לעזור לכם במשימה הקשה של בחירת רמקול איכותי וטוב וגם דקורטיבי ומשתלב, בקיצור כליל המעלות… לפני כן נציג פשוט את מה שיש. יש לנו רמקולים מוגני מים, רמקולים סטריאו בלוטוס כמובן, רמקולים מוגברים, סאב וופר, רמקולים בודדים, כפולים, בידורית עם מיקרופון אלחוטי, בידורית עם 2 מיקרופונים, רמקולים אלחוטיים לסלון, רמקול עם רדיו ושעון וכן הלאה, תוכלו להתרשם מהמבחר הגדול כאן באתר או בחנות.

רמקולים סטריאו בלוטוס
רמקולים סטריאו עם אפשרות חיבור בלוטוס קונים רק אצלנו

כל רמקול שלישי מתוך רמקולים סטריאו יד 2 לא מחזיק מעמד זמן רב

רק עוד מילה אחת על רמקולים סטריאו יד 2, אם גם אצלכם זה הפך ללהיט, כדאי שתשימו לב לנתונים. המציאות היא שרמקולים סטריאו יד 2 מחזיקים הרבה פחות, הם בדרך כלל גם נקנים משומשים לאחר תקופת האחריות. אך למען ההגינות, אם נהייה מעט אובייקטיביים נאמר את האמת, רמקולים סטריאו יד 2 מהאריזה או במצב חדש (לפי ראות עיניכם! לא שככה כתבו בפרסום) ועדיין חלה עליהם אחריות היצרן יכולים להיות מציאה אם מדובר במחיר מצוין, אך אל תשכחו לבקש את הוכחת הקנייה כי בלעדיה האחריות לא שווה כלום.

רמקולים סטריאו יד 2
רמקולים סטריאו יד 2

רמקולים סטריאו מומלצים

אז עכשיו לאחר שהחכמנו אנו יכולים לכתוב על רמקולים סטריאו מומלצים. זה כמובן אינדיבידואלי, אבל ניסינו לתת נגיעה לפי קטגוריות מסוימות שקיים עליהם ביקוש. אם אתם הולכים על שמיעה איכותית ונקייה ללא רעשים יש רמקולים סטריאו מומלצים מאוד של חברת B&W רמקולים אלו משמשים גם למערכת וידאו קונפרנס מחיר סביר, אם מה שמדבר אליכם זה בס איכותי לכו על חברת קנטון או Polkaudio, חובבי המוסיקה הקלאסית יכולים ללכת בשקט(…) על רמקול Zensor 7 Dali שהוא גם זול יחסית, ל-Klipsch יש רמקול מעולה המדמה אפקט של מערכת סאב וופר. Yamaha היא אחת המותגים החזקים ברמקולים סטריאו מומלצים ולא רק בתחום האורגניות. עד כאן הבודדים, בזוגות JBL היא אחת החזקות ויש גם את המותג JMIab. כל זאת 'בקטנה' צרו אתנו קשר נשמח לתת לכם מידע מורחב ומקצועי. רמקולים מביאים שמחה וסיפוק לבית, נשמח לעזור לכם לבחור את הרמקולים הנכונים.

רמקולים סטריאו מומלצים
רמקולים סטריאו מומלצים

 

Rate this post

קבל עוד היום הצעת מחיר למערכת מקצועית:

מערכות הגברה לעסקים

מערכות הגברה לבית הפרטי

קולנוע ביתי מקצועי

מערכות מולטימדיה לעסקים

סגור

כבר ראית ושמעת הכל...?

מגיעה לך מאתנו שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון מולטימדיה בול בשבילך!

Open chat
שלום וברכה,
אני אלי, הבעלים של א.א. מערכות. אני כאן לעזור..